בניית אתר ליטיציה

בניית אתר אינטרנט וקידום האתר בגוגל. בניית האתר החלה באפיון האתר, עיצוב האתר ולאחר קבל אישור סופי מלקוחה, האתר עלה לאוויר. עוד בשלבי הבניה של האתר, הקפדנו על מבנה היררכי נכון תוך התחשבות בביטויי המפתח אותם היה חשוב ללקוחה שלנו להידרג טוב בגוגל. הוספת תוכן מקורי והקפדה על כל מילוי תגיות מטא הביאו את אתר הלקוחה שלנו בחלק מהביטויים כבר בעמוד הראשון בגוגל. עבודה קפדנית, שימת לב לפרטים הקטנים, מקצועיות הצוות של חברת פוקסי הביאו לשביעות רצונה של הלקוחה כבר עם העלייה הראשונה של האתר לאוויר ולדירוג מילות המפתח. גם הרווחים לא איחרו לבוא.

המלצות 6

 רציתי לומר המון תודה לצוות הפוקסי. קיבלתי עבודה ברמה מקצועית מאוד. נענתי לכל בקשה, פניה או שאלה. קיבלתי ליווי צמוד עד גמר הפרוייקט. עוד לפני שסיימו לעצב לי את האתר החדש, קיבלתי המון מחמאות ופידבקים חיוביים. אז תודה רבה לכם, נתראה בסיבוב הבא! 

המלצות 7

קטי מקצועית, מוכשרת ונעימה. נהניתי ממש לעבוד איתה. כשתעבדו עם קטי, מיד תשימו לב למקצועיות שלה מצד אחד ולנעימות והשירות שלה מצד שני. קטי מאוד מקצועית, הן ביישום הטכנולוגי והן בעבודה עם הלקוח. לא מבטיחה דברים באוויר, מה שתסכמו זה מה שתקבלו. היא סבלנית ומסורה מאוד ומגיעה לתוצאות מיידיות. 

המלצות 2

 התחלתי לעבוד עם חברת פוקסי לפני מספר חודשים עם האתר החדש שלי. החברה דאגה להעברה תקינה של האתר תוך שמירה על המיקומים הקיימים ותוך זמן קצר האתר התקדם לעמוד ראשון במספר ביטויים ואף למקום הראשון ושני בביטויים קריטיים עבורי. 

המלצות 4

 פניתי לחברת פוקסי בעקבות מספר המלצות שראיתי באינטרנט לקבלת שירותים דיגיטליים מקיפים. כבר מעל שנה צוות החברה נותנים לי שירותי קידום ופרסום מלאים בגוגל וברשתות החברתיות ולא התאכזבתי לרגע. אני מרוצה מאוד הן מן התוצאות והן מהיחס והמקצועיות האדירה של צוות החברה. מרגישים את המומחיות שלהם בתחום לצד האכפתיות כלפי הלקוח. אשמח להמשיך לעבוד יחד וללא ספק אמליץ עליכם לכל דורש באמונה שלמה. 

Leave a comment

לשיחת ייעוץ חייג
שינוי גודל גופנים