מדיניות האתר

ברוכים הבאים לאתר פוקסי – חברה לבניה וקידום אתרים.

אתר פוקסי – www.foxie.co.il  (להלן: "האתר") הינו אתר על רשת האינטרנט המציע שירותים דיגיטליים בתחום הקידום הפרסום והשיווק ללקוחות עסקיים, פרטיים, ארגונים וחברות והוא מתנהל בהתאם לתנאי השימוש ועצם השימוש באתר מהווה הסכמה לתנאים שלהלן.

כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי מודע ומקבל את תקנון האתר וכי אין טענות מטעמו נגד האתר או נגד בעלים של האתר.

בתקנון:

האתר מתייחס לאתר "פוקסי" שמתחמו (דומיין) foxie.co.il ולכל הנגזרות ממנו.

"תוכן/ תכנים" – כל מידע המוצג באתר באשר הוא כולל מידע מילולי, חזותי, קולי, סרטונים, סקירות, קייז סטאדיז, כתבות, תמונות, תרשימים ועוד.

מידע כללי

החברה תמנע ככל האפשר מסירת פרטי הגולש האישיים לצדדים שלישיים, אלה אם תדרש לעשות זאת על ידי בית המשפט או הוראות הצו השיפוטי.

החברה רשאית להשתמש בפרטי הגולש לצורך שיפור השירותים שהיא מציעה באתר וכן לצורך יצירת קשר עמו על מנת להתאים את האתר לצרכיו והעדפותיו האישיים.

כל שימוש שנעשה על ידי הגולש באתר, לרבות בלוג, מידע שימושי ועוד מותנה בהסכמה לתנאים המפורטים להלן. תנאים אלה חלים על השימוש שנעשה מכל מכשיר סלולרי, מחשב, טאבלט ועוד.

השירותים המוצעים

השירותים המוצעים מפורטים באתר בעמוד "שירותים" שנמצאים בכתובת URL זו: https://www.foxie.co.il/שירותים/

לקבלת מידע על שירותים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון 0548117134

התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ועלולות להשתנות בהתאם לשינויים שמתבצעים באתר ובהתאם לתמהיל השירותים המוצע.

זכויות יוצרים

כל הזכויות בתכנים המופיעים בתוך האתר שייכים לחברה במלואם, לרבות תכנים, גרפיקה, עיבוד מידע והצגת האתר. כל הזכויות שמורות במלואן לחברה ואין לעשות שימוש בתכנים לצרכי פרסום והפצה לרבות שימוש מסחרי. חל איסור מוחלט על שימוש כלשהו בתכני האתר בלא קבלת הסכמתה של החברה בכתב ומראש.

מידע באתר

בעת הגלישה באתר ייתכן הפניה לאתרים חיצוניים, אתרים צד שלישי או אתרי ספקים. אין לקבל את הכתוב באתר כייעוץ מקצועי לחברה לארגון או ליישות עסקית כלשהי. הגולש אחראי על כל ההשלכות שעלולות להיות בקבלת המידע מהאתר, השלכות ישירות או עקיפות. על המשתמש חלה אחריות מלאה ובלעדית על ההשלכות והתוצאות בהתבסס על תכני האתר.

החברה לא תשא במישרין או בעקיפין באחריות באם הגולש יקבל מידע חלקי בשל בעיה טכנית או תקלה באתר.

החברה לא תשא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי בפעילות בלתי חוקית על ידי משתמשי האתר.

תנאי השימוש באתר מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.

שינוי גודל גופנים