הצהרת נגישות

אתר מונגש

אינטרנט הפך להיות חלק מרכזי בחיינו באמצעותו אנו שואבים מידע שימושי בתחומים שונים: בריאות, כלכלה, צרכנות, תרבות, לימודים, חינוך ועוד. גוגל, מנוע חיפוש המוביל בעולם, מעדכן את האלגוריתמים שלו מעת לעת ופועל לטובת שיפור חווית הגלישה של המשתמש. לצד השינויים הלא פוסקים של גוגל, קיימות גם הנחיות מצד הגורמים הממשלתיים להתאים את האתרים לכל האוכלוסיה. הנגשת אתר אינטרנט לבעלי מוגבלויות הינו צעד חשוב להשגת חווית גלישה נוחה, קלה ומהנה גם עבור בעלי מוגבלויות.

אתר אינטרנט מונגש מאפשר לאנשים בעלי מוגבלויות שונות וליקויים שונים לגלוש בתכני האתר בנוחות ובקלות. אתר נגיש חשוב לכ- 25% מהאוכלוסייה. נגישות האתר חשובה מאוד לאנשים עם ליקויי ראיה, לגולשים עם מוגבלות פיזית או שכלית או כל ליקוי אחר המקשה על הגלישה הרגילה באתר. אתר אינטרנט העומד בתקנות הנגישות על פי החוק הוא שינוי חיובי המשפר את חווית הגלישה של קהלי מטרה נוספים ובנוסף מגדיל את כמות הגולשים באתר.

האתר foxie.co.il מונגש לרמה AA. באתר נעשו התאמות להנגשת מידע בצורה נוחה ופשוטה לכלל הגולשים לרבות שימוש בתוסף יעודי להנגשת אתרים.

דיווח על תוכן לא נגיש

באתר זה נעשו כל המאמצים על מנת להנגיש אותו על פי החוק. במידה ומצאתם עמודים שאינם נגישים, נשמח שתשלחו פניה באמצעות הדואר האלקטרוני ונעשה את כל המאמצים על מנת לטפל בנושא ובהקדם האפשרי.

גלישה מהנה!
צוות פוקסי לשירותכם

 

שינוי גודל גופנים